Jarmark Trybunalski: Zaproszenie dla wystawców na Dni Miasta
Wraz z nadchodzącymi Dniami Miasta, mieszkańcy będą mieli okazję uczestniczyć w Jarmarku Trybunalskim, który odbędzie się w dniach 15-16 czerwca. To doskonała okazja dla rzemieślników, artystów i producentów żywności do zaprezentowania swoich wyrobów.
  1. Dni Miasta odbędą się 14-16 czerwca.
  2. Jarmark Trybunalski zaplanowano na 15-16 czerwca.
  3. Zaproszenie dla rzemieślników, kolekcjonerów i artystów.
  4. Przewidziane koncerty, pokazy artystyczne i zabawy.

Dni Miasta to coroczne święto, które przyciąga mieszkańców oraz gości z okolicy. Jednym z głównych elementów tego wydarzenia jest Jarmark Trybunalski, będący nie tylko miejscem handlu, ale również spotkań i wspólnej zabawy.

W tym roku Jarmark odbędzie się 15 i 16 czerwca. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału rzemieślników, kolekcjonerów, producentów żywności, artystów oraz twórców ludowych. To doskonała okazja do zaprezentowania swojej pracy szerokiej publiczności i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Jak co roku, Jarmarkowi towarzyszyć będą liczne atrakcje. Przewidziano koncerty kapel podwórkowych i zespołów ludowych, które wprowadzą uczestników w radosny nastrój. Nie zabraknie również pokazów artystycznych oraz konkursów i zabaw, które z pewnością przyciągną zarówno młodszych, jak i starszych mieszkańców.

Pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury zachęcają wszystkich zainteresowanych do zgłaszania swojego udziału. Jak podkreślają: "Serdecznie zapraszamy 15 i 16 czerwca wystawców: rzemieślników, kolekcjonerów, producentów żywności, artystów, twórców ludowych, przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w Jarmarku do zgłaszania swojego udziału".

Aby wziąć udział w Jarmarku, należy przesłać wypełnione zgłoszenia oraz potwierdzenie wniesienia opłaty wpisowej na adres e-mail Miejskiego Ośrodka Kultury do 10 czerwca. To świetna okazja, by stać się częścią tego wyjątkowego wydarzenia i podzielić się swoimi pasjami i talentami z innymi mieszkańcami miasta.


UM Piotrków Trybunalski