Wielka-trasa-sniadaniowa-Radia-ZET-2023 — kopia
Trwa wielka trasa śniadaniowa Radia "ZET". Już w piątek (15 września) radiowcy odwiedzą nasze miasto z pysznym i ciepłym śniadaniem.

 
Trasa odwiedzi łącznie dziewięć miejscowości. Wśród miast, które gościć będzie ekipę radiową, znalazł się również Piotrków Trybunalski.
W najbliższy piątek (15.09) W godzinach 6.30 - 9.30 na placu przy pomniku Jana Pawła II piotrkowianie będą częstowani ciepłym śniadaniem i kawą. Na przybyłych czekają również konkursy i zabawy, w których do wygrania będzie kosz ze śniadaniowymi niespodziankami.
Chętni będą mogli wziąć także udział w porannej gimnastyce ze szczypiornistkami MKS Piotrcovia i szczypiornistami Piotrkowianina.

"We wrześniu pomagamy Wam wrócić do powakacyjnej rzeczywistości. Ruszamy w Polskę, by poczęstować Was pysznym i ciepłym śniadaniem na dzień dobry bardzo" - czytamy w komunikacie zapowiadającym akcję, opublikowanym na stronie internetowej Radia ZET .


Zapraszamy do odwiedzenia stoiska i miłego spędzenia poranka. Wszystkich tych, którzy nie będą mogli zajrzeć na popularną "Krzywdę" zapraszamy do słuchania audycji.