DSC_7555
Na os. Armii Krajowej przybyły kolejne miejsca parkingowe. Tym razem przy skrzyżowaniu ulic Żelaznej i Dmowskiego. Do dyspozycji mieszkańców oddano 24 nowe miejsca postojowe dla samochodów osobowych, w tym 2 dla osób z niepełnosprawnościami.
 
Rokrocznie w Piotrkowie Trybunalskim przybywa miejsc parkingowych dla samochodów. - Budujemy je przy okazji wykonywania kompleksowych modernizacji ulic, ale także jako samodzielne inwestycje – zaznaczają pracownicy piotrkowskiego magistratu.

Tym razem na placu zwyczajowo wykorzystywanym przez mieszkańców do parkowania aut w rejonie skrzyżowania ulic Żelaznej i Dmowskiego powstał nowy z pradziwego zdarzenia parking, który pomieści kilkadziesiąt samochodów.

- Na os. Armii Krajowej w ostatnich dniach do dyspozycji mieszkańców oddany został parking, na którym wygospodarowano 24 miejsca w tym 2 stanowiska dla osób z niepełnosprawnościami - zaznaczją pracownicy ZDiUM i dodają.
- W ramach inwestycji drogowcy ułożyli kostkę betonową oraz płyty ażurowe, aby część powierzchni była chłonna. Zamontowano również stałe oznakowanie oraz urządzono teren wokół parkingu.

Koszt inwestycji wyniósł blisko 203 tys. zł.