Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piotrków Trybunalski

Trybunały 2021 — kopia
Cztery dni, cztery wieczory, cztery koncerty… a to wszystko w towarzystwie Kabaretu Hrabi i Czesława Jakibca, Agaty Pasent, Darii Widawskiej, Łukasza Nowickiego oraz Kacpra Kuszewskiego, czyli tegorocznych gwiazd Trybunałów Uśmiechu, które powracają po rocznej przerwie.
Po raz kolejny wydarzenie będzie połączeniem sztuki kabaretowej i teatralnej. W tym roku kabareton zacznie się refleksyjnie – czwartkową (14.10) premierą dokumentu poświęconego Elżbiecie Łągwie-Szelągowskiej inicjatorce piotrkowskich festiwali.

W piątek (15.10) MOK zaniesie się od śmiechu za sprawą kabaretu HRABI i Czesława Jakibca, którzy pokażą nowy program pt.: „ARIACI”. Wieczór umili także spotkanie z Agatą Passent - dziennikarką, felietonistką, córką Agnieszki Osieckiej i Daniela Passenta.

Sobota (16.10) należeć będzie do Teatru Capitol. Daria Widawska, Łukasz Nowicki (i nie tylko oni) będą bawić publiczność spektaklem „A MI TO RYBKA?”. Z kolei w niedzielę (17.10) przeniesiemy się w świat piosenek epoki lat 20. i 30. XX wieku. Swing, fokstrot, tango stanowić będą muzyczne tło historii opowiadanych przez Kacpra Kuszewskiego, a to wszystko w towarzystwie prowadzących tegoroczne Trybunały Uśmiechu, czyli kabaretu CHYBA

Szczegółowy program oraz informacja na temat nabycia biletów znajdują się na plakacie oraz na stronie http://www.trybunaly.pl/program.html  

Honorowy Patronat nad Trybunałami Uśmiechu 2021 objął Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak.


 

Załączniki artykułu

Trybunały 2021 (Pobrań: 12)