Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piotrków Trybunalski

aaaaaaaaaaaaa
Biuro Rzeczy Znalezionych informuje, iż w ostatnim czasie wzrosła znacznie ilość znalezionych telefonów. Na właściciela czeka również dron. Wszystkie „zguby” są do odebrania w Urzędzie Miasta przy ul. Szkolnej 28.
 
Smartfony, kamera, laptop, kluczyki samochodowe, a nawet kosiarka – to tylko niektóre przedmioty, które oczekują w Biurze Rzeczy Znalezionych. Biuro przyjmuje "zguby" znalezione na terenie miasta lub znalezione na terenie innej gminy przez mieszkańców Piotrkowa.

W ostatnim czasie do biura dostarczono telefony marki LG, Samsung, Motorola, MyPhone. Od niedawna na właściciela czeka również dron – informują pracownicy Referatu Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta, którzy odpowiadają za prowadzenie biura.
 
Aby odebrać swoją własność z biura rzeczy znalezionych należy skontaktować się telefonicznie: nr tel. 44 732 36 64. W rozmowie należy podać cechy charakterystyczne przedmiotu, określić miejsce i czas zagubienia a w przypadku pieniędzy wskazać kwotę i nominały banknotów. Najlepiej, gdy będziemy dysponowali dokumentem lub innymi dowodami potwierdzającymi nasze prawo własności danej rzeczy.
Jeśli okaże się, że nasza zguba znajduje się w biurze rzeczy znalezionych należy udać się na ul. Szkolną 28 z dowodem potwierdzającym, że zagubiony przedmiot jest rzeczywiście naszą własnością. Może to być dowód zakupu, podanie jakiejś bardzo charakterystycznej cechy, zdjęcie z przedmiotem, a w przypadku smartfona dodatkowym ułatwieniem będzie znajomość PIN-u do danego telefonu.