Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piotrków Trybunalski

Zakup fotelika samochodowego nie jest łatwym zadaniem. Wybór musi być przemyślany i trafiony, ponieważ od tego zależy bezpieczeństwo najmłodszych. Na rodzicach spoczywa ogromna odpowiedzialność, w postaci konieczności zagwarantowania dzieciom tego, co najlepsze. Jednakże, nie oznacza to, że muszą doskonale znać się na specyfikacji i funkcjonalności wszystkich modeli. Na szczęście są osoby, które mogą ich w tym wyręczyć. Wystarczy, że skorzystają z fachowej pomocy specjalistów z firmy Xland Mariola Rerych. Ten salon, oferuje wyłącznie foteliki cenionych producentów i służy wsparciem dla rodziców, zwłaszcza młodych, nieobeznanych w temacie. Fotelik idealny, to taki, który gwarantuje dziecku najwyższej klasy ochronę, a w czołówce wciąż można wymienić Romer Kidfix.

Fotelik marki Romer

Romer, to producent, który wypracował sobie nieskazitelna opinię na rynku. Oczywiście nie jest to bezpodstawna ocena. Marka dokłada dużo starań do tego, aby oferowane przez nią produkty, były solidne i trwałe, oraz niezwykle funkcjonalne. Britax Romer Kidfix, to jedna z czołowych linii, która zachwyca niezwykłymi rozwiązaniami, a ponadto stale się doskonali. Firma się nie zatrzymuje i nie zmniejsza intensywności swoich prac, nad stworzeniem fotelika idealnego. Podstawowy model, jakim jest Romer Kidfix SL, szybko został unowocześniony. Powstały innowacyjne propozycje Romer Kidfix XP SICTRomer Kidfix II XP SICT. Zostały one wyposażone w najlepszy system bezpieczeństwa i spełniają oczekiwania, nawet wymagających klientów. Jako nieliczni, oferują modele dla starszych dzieci, które są dostosowane zarówno do jazdy przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy.

Ponadto, większość nowszych fotelików, a wśród nich Romer Kidfix XP SICT posiada ISOFIX, dzięki czemu umieszczanie sprzętu w samochodzie jest o wiele łatwiejsze i zajmuje mniej czasu. Ergonomicznie zoptymalizowane siedzisko to walor, którym może poszczycić się Romer Kidfix III M. Jednak nadal najważniejsza pozostaje kwestia bezpieczeństwa, która jest tutaj na bardzo wysokim poziomie. Odpowiednio wyprofilowanie siedziska i oparcia sprawia, że dziecko jest bezpieczne i może przebywać w foteliku nawet podczas długich tras. Specjalna konstrukcja zapewnia ochronę głowy, a także tułowia i bioder. Jest to bardzo ważne, w sytuacji wypadkowej. Może to w znacznej mierze ograniczyć ilość ewentualnych urazów. Oparcie w foteliku Romer Kidfix jest typu V, co oznacza, że mały pasażer może czuć się komfortowo.

Fotelik używany, czy warto?

Wielu rodziców, zastanawia się, czy nie kupić fotelika używanego, na różnych portalach sprzedażowych. Jednakże, jest to bardzo ryzykowne. Nigdy nie można być pewnym źródła, z którego pochodzi fotelik, oraz tego, jak długo i w jaki sposób był eksploatowany. Możliwe, że ma on jakieś wady, które osłabiają jego skuteczność. Fotelik powinien być w pełni sprawny, nowy i konieczne, aby miał gwarancję. Po różnorodne modele, od najlepszych producentów, można udać się do sklepu Xland Mariola Rerych, gdzie każdy rodzic będzie mógł porównać interesujące go typy i zdecydować, z pomocą fachowców, który z nich będzie najlepszy. Bezpieczeństwo dzieci jest dla każdego rodzica priorytetem i w tej kwestii nie powinno się szukać oszczędności. Zawsze można skorzystać z promocji i wyprzedaży, bądź wybrać nieco tańszy model, ale fabrycznie nowy i działający tak, jak zapewnia o tym producent. Bogaty asortyment zawiera niezliczoną ilość modeli, fasonów, wariantów kolorystycznych i linii. Są foteliki tradycyjne i nowoczesne, każdy może znaleźć swój idealny produkt, który posłuży mu latami.

Jak kupić fotelik samochodowy?