Premiera książki Agnieszki Kulbat przeniesie nas do Poznania i Piotrkowa

2 min czytania
Premiera książki Agnieszki Kulbat przeniesie nas do Poznania i Piotrkowa

Już w najbliższy wtorek, 25 marca, mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu literackim premierze nowej książki lokalnej pisarki Agnieszki Kulbat. Jej powieść Wezwanie Żmija” przeniesie czytelników w fascynujący świat XV wieku!

  • Agnieszka Kulbat zaprasza do Poznania i Piotrkowa Trybunalskiego
  • Premiera książki już 25 marca! Jak zdobyć egzemplarz?

Agnieszka Kulbat zaprasza do Poznania i Piotrkowa Trybunalskiego

Nowa powieść Agnieszki Kulbat to pierwsza część trylogii, która zabierze nas w podróż do historycznego Poznania. Główny bohater, Wojmir, syn Żmija, stawi czoła niezwykłym wyzwaniom w czasach opętań. Co więcej, w kolejnych częściach tej ekscytującej serii, akcja przeniesie się również do Piotrkowa Trybunalskiego, co z pewnością zainteresuje lokalnych miłośników historii.

Premiera książki już 25 marca! Jak zdobyć egzemplarz?

Premiera Wezwania Żmija” odbędzie się we wtorek, 25 marca. Książkę będzie można nabyć zarówno w księgarniach internetowych, jak i bezpośrednio u autorki. Agnieszka Kulbat, która na co dzień pracuje jako inżynier energetyki, od lat pasjonuje się pisarstwem i tworzy w gatunkach fantasy oraz thriller. Jej twórczość jest wynikiem miłości do literatury oraz chęci dzielenia się fascynującymi historiami.

Piotrków jest niesamowicie ciekawy i ma bogatą historię, którą mogę wykorzystać w swojej kolejnej powieści” mówi Agnieszka Kulbat.

Warto zaznaczyć, że autorka z ogromnym zaangażowaniem bada historię naszego miasta, aby jak najlepiej oddać jego klimat i charakter w nadchodzących książkach. Czytelnicy mogą spodziewać się nie tylko emocjonującej fabuły, ale także edukacyjnych elementów związanych z lokalną historią.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Przyjdźcie na premierę i poznajcie bliżej twórczość Agnieszki Kulbat być może staniecie się częścią jej literackiej podróży!

Na podst. UM Piotrków Trybunalski

Autor: krystian