DSC_2932
Od kilku dni miłośnicy morsowania na kąpielisku „Słoneczko” mają do swojej dyspozycji namiot z ławeczkami, gdzie mogą się wygodnie i komfortowo przygotowywać do zimnych kąpieli. O lepsze warunki dla morsów zadbał Ośrodek Sportu i Rekreacji.
 
Piotrkowskie kąpielisko „Słoneczko” w zimowe dni stało się przystanią dla miłośników lodowych kąpieli. W każdy weekend i nie tylko można tu spotkać osoby, które morsują. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Ośrodek Sportu i Rekreacji przy zbiorniku zamontował namiot wyposażony w ławeczki, stół oraz wieszaki na ubrania aby zapewnić entuzjastom morsowania odpowiednie warunki do przebierania i przygotowań przed wejściem do lodowatej wody.

- Nowo postawiona konstrukcja podnosi standardy wygody dla wszystkich miłośników morsowania przybywających na nasze kąpielisko. Umożliwia wygodne i kameralne przygotowanie się do zimowej kąpieli – mówi Leszek Heinzel, Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia także, że namiot z ławeczkami będzie regularnie serwisowany i utrzymywany w doskonałym stanie, aby służył wszystkim entuzjastom morsowania przez wiele zimowych sezonów.