Jakie kwiaty będą odpowiednie na Dzień Kobiet?

Panie kochają kwiaty. A mężczyźni lubią nimi obdarowywać bliskie swojemu sercu kobiety. Nic dziwnego zatem, że bukiet na Dzień Kobiet to niezmiennie najpopularniejsze, a przy tym cieszące się największym, obustronnym entuzjazmem rozwiązanie. Jeśli poszukujesz pomysłu na upominek dla dziewczyny, żony, mamy, czy też córki - wybierz kwiaty. W bogactwie możliwości w tym zakresie można jednak się nieco pogubić i tym samym... zaliczyć prezentową gafę. Podpowiadamy zatem, jakie kwiaty będą odpowiednie na tę okazję, i jak uczynić z nich prawdziwą niespodziankę

Zamów kuriera kwiatowego i zaskocz swoją drugą połówkę!

Większość panów obdarowuje kobiety kwiatami osobiście. Okazuje się jednak, że coraz częściej korzystamy w tym zakresie z pomocy kuriera. Powodem jest tutaj nie tylko brak czasu, czy możliwości wręczenia bukietu podczas bezpośredniego spotkania (choć kwiatowa dostawa to opcja, która zdecydowanie ułatwia panom zadanie w trudniejszych okolicznościach). Bardzo często taka forma wręczenia kwiatów okazuje się prezentem z efektem wow i totalną niespodzianką. Wystarczy zamówić dowolny bukiet np. na https://www.kwiatowadostawa.pl/Dzien_Kobiet. Kurier dostarczy kwiaty pod wskazany adres i w ustalonym terminie. Może to być zatem moment, w którym ukochana nie będzie w ogóle spodziewać się prezentu. Tak podarowany bukiet na Dzień Kobiet może stanowić dodatkowo wspaniały wstęp do późniejszej, romantycznej kolacji, czy wyjścia do kina, bądź teatru.

Coraz częściej także kwiaty na Dzień Kobiet wręczane przez kwiatowego kuriera to rozwiązanie po prostu praktyczne. Nie zawsze przecież mamy możliwość wręczenia prezentu osobiście. Podróże, wyjazdy służbowe, dom na drugim końcu kraju, a nawet świata - to wszystko staje się naszą codziennością. Nie musimy jednak rezygnować w niej z miłych niespodzianek dla ukochanej kobiety. Zamówiony bukiet może także trafić wprost do rąk mamy, która mieszka daleko, czy córki, która studiuje w innym mieście.

Idealne kwiaty na Dzień Kobiet

Wiesz już, jaka forma wręczenia kwiatów będzie w wielu sytuacjach praktycznym rozwiązaniem, a przy tym takim, który sprawi ukochanej kobiecie prawdziwą niespodziankę. Jednak, czy wiesz, jakie kwiaty na Dzień Kobiet wybrać?

Możliwości jest tutaj naprawdę wiele, ale w wyborze nie będzie nam chodziło o kwestie mody, czy aktualnych trendów florystycznych. Do tych dotrzesz z łatwością korzystając z usług dobrej internetowej kwiaciarni. Nie mniej ważny będzie natomiast odpowiedni dobór kwiatów, w zależności od relacji, jaka łączy nas z obdarowywaną bukietem kobietą.

I tak, czerwone róże to kwiaty, które powinny zostać zarezerwowane dla żony, narzeczonej, czy kobiety, której chcemy wyznać głębokie uczucie. Klasyczna czerwień róż mogłaby zostać z kolei źle zinterpretowana przez koleżankę z pracy lub szefową. Tutaj warto postawić na neutralne w symbolice goździki, bądź tulipany (wybieramy kolory inne niż czerwone, które oznaczają miłość; dla przykładu żółte to znak radości, a różowe - troski), a także różowe róże symbolizujące wdzięczność i przyjaźń. Jeśli zależy nam na niezobowiązującym upominku, dobrym rozwiązaniem będą bukiety z kwiatów mieszanych i o zróżnicowanej kolorystyce (idealne dla mamy lub teściowej).

Pomarańczowe róże mogą z kolei stanowić podstawę bukietu dla kobiety, której chcemy okazać swoje zainteresowanie. Żółte kwiaty będą symbolizowały siłę, mądrość oraz chęć pogratulowania sukcesu