Zapraszamy do Kina PIKSEL na film "Wiek Adaline" (reż. Lee Toland Krieger). Seans 11 lutego (czwartek), o godz. 17:00. Film z audiodeskrypcją i napisami. Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki (do odebrania w Mediatece oraz Filii nr 1).
 
Urodzona na początku XX wieku, piękna Adaline, jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności, z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość, zrozumiała, że wszyscy, których kocha, będą marnieć i umierać na jej oczach. W końcu Adaline znajduje miłość, dla której chce wyrzec się nieśmiertelności. Ale czy to możliwe? (adapter.pl)
 
W ramach przedsięwzięcia grantowego „Zmysłowisko", od stycznia do maja raz w miesiącu w Kinie PIKSEL wyświetlany będzie film dla osób ze szczególnymi potrzebami.
Środki na realizację zadania pozyskane zostały z projektu „Kultura bez barier”, realizowanego przez PFRON w ramach Działania 4.3 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowanego z środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

"Wiek Adaline" w Kinie PIKSEL

Utworzono dnia 27.01.2023, 18:33