Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piotrków Trybunalski

rower oznak
W najbliższą niedzielę (9.05) piotrkowscy strażnicy miejscy zapraszają na kolejną akcję znakowania i rejestrowania rowerów.
Akcja odbędzie się na parkingu przy ul. Słowackiego 19, gdzie mieści się siedziba Straży Miejskiej (wjazd od strony ul. Dąbrowskiego) w godzinach od 11.00 do 13.00.
- Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z dowodem tożsamości i dowodem zakupu, o ile go posiadamy. Jeżeli nie jesteśmy w posiadaniu takowego, złożymy pisemne oświadczenie o prawie własności – tłumaczy Jacek Hofman, komendant Straży Miejskiej.

Rower zostanie oznakowany metodą grawerowania lub (i) przy pomocy napisu widocznego jedynie w świetle ultrafioletowym, a następnie zaopatrzony w stosowną naklejkę informacyjną.
Każdy oznakowany rower znajdzie się także w elektronicznym systemie ewidencji, który zawiera dane właściciela oraz zdjęcie jednośladu.

Oświadczenie o prawie własności można znaleźć w załączniku i wypełnić już w domu.
Jak dodaje komendant Hofman rower można oznakować również w innym dniu po indywidualnym osobistym lub telefonicznym uzgodnieniu ze służbą dyżurną Straży Miejskiej, tel. 986, 44 732 37 60.

Załączniki artykułu

Oświadczenie (Pobrań: 56)