Na Wierzejskiej zamkną fragment drogi. Utrudnienia potrwają trzy dni

FOT. Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
Na Wierzejskiej ruch nie będzie dziś płynął tak jak zwykle. Przy Kenpolu wejdzie tymczasowa organizacja ruchu, a kierowcy muszą przygotować się na wyłączenie fragmentu ulicy. To efekt robót, które mają domknąć wcześniejsze prace prowadzone w podziemnej infrastrukturze i przywrócić jezdni pełną nawierzchnię.
- Prace wracają tam, gdzie wcześniej kopano pod ziemią
- Kierowcy muszą liczyć się z objazdem
Prace wracają tam, gdzie wcześniej kopano pod ziemią
Od czwartku, 18 czerwca, zamknięty będzie fragment ulicy Wierzejskiej na wysokości Kenpolu. Jak informuje firma STRABAG Sp. z o.o., generalny wykonawca robót przy ul. Wolborskiej, ograniczenie ruchu ma związek z odtworzeniem nawierzchni jezdni po wcześniejszych pracach w infrastrukturze podziemnej.
To oznacza, że odcinek drogi nie jest zamykany bez powodu ani na stałe – chodzi o końcowy etap robót, który zwykle decyduje o tym, czy przejazd wraca do normalnego standardu. W tym czasie drogowcy ułożą nową warstwę jezdni i wykonają niezbędne prace wykończeniowe.
Kierowcy muszą liczyć się z objazdem
Utrudnienia mają potrwać do trzech dni. W tym czasie warto wcześniej zaplanować przejazd przez tę część Piotrkowa Trybunalskiego, bo ruch zostanie przeorganizowany, a przejazd przez zamknięty fragment nie będzie możliwy.
Wykonawca apeluje o zwracanie uwagi na oznakowanie i wybór alternatywnej trasy. Dla kierowców to krótka, ale wyraźna zmiana codziennego układu jazdy – szczególnie dla tych, którzy korzystają z Wierzejskiej regularnie i przejeżdżają tędy w stronę Wolborskiej.
na podstawie: Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
Ilustracja wykorzystana w artykule została pobrana z zewnętrznego źródła (Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego). W przypadku zastrzeżeń dotyczących praw do zdjęcia prosimy o kontakt.
![]()
Ostatnie Artykuły

Wieczór wspomnień na Szczekanicy. Na koniec kino plenerowe

Rzeźnicy, kowale i krawcy. Spacer odkryje rzemieślniczą historię Piotrkowa

Najwyższy alert przed upałem. W Piotrkowie będzie do 38°C

Ponad 2 promile i uderzenie w budynek. Nocna jazda 33-latka

Po kolizji pod Piotrkowem nikt nie chciał wskazać kierowcy. Policja ustaliła fakty

PSZOK przy Orlej skróci pracę. Wysokie temperatury zmienią godziny

OREADA zagra w Piotrkowie. FolkOFF spotka rock, funk i jazz

Gaz pieprzowy i 1200 zł. Kryminalni namierzyli sprawcę rozboju

Dwóch pijanych kierowców jednego dnia. Jeden zostawił buty pod pedałami

Policja i SOK kontrolowały przejazdy w gminie Moszczenica. Padło ważne ostrzeżenie

W aucie temperatura rośnie w kilka minut. Policja z Piotrkowa ostrzega

Milionerzy pod gwiazdami. Francuska czarna komedia w Piotrkowie

Noc Perseidów w Piotrkowie - rakiety, bańki i deszcz meteorów

Cztery sierpniowe wtorki z teatrem dla dzieci w Piotrkowie
Przydatne dane teleadresowe
- Główna Biblioteka Lekarska Oddział w Piotrkowie Trybunalskim - kontakt, godziny, usługi
- Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim - kontakt, godziny, rejestracja pojazdów, prawo jazdy, geodezja
- Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika Filia nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim - kontakt, godziny, karta biblioteczna
- Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Piotrkowie Trybunalskim - kontakt, godziny, przyjmowanie próbek
- Państwowa Inspekcja Pracy w Piotrkowie Trybunalskim - kontakt, godziny, porady prawne
- Komenda Miejska PSP w Piotrkowie Trybunalskim - kontakt, wydziały, dostępność
