Poranne utrudnienia w centrum - zmiany tras MZK podczas obchodów Święta Niepodległości

W centrum Piotrkowa Trybunalskiego zaplanowano poranne utrudnienia drogowe związane z obchodami państwowymi. Kierowcy i pasażerowie MZK muszą liczyć się z zamknięciami ulic i czasowymi objazdami. Informacje o korektach tras mają pomóc w zaplanowaniu dojazdów tego dnia.
- Zmiany w ruchu w Piotrkowie Trybunalskim
- Trasy autobusów MZK podczas obchodów Święta Niepodległości
Zmiany w ruchu w Piotrkowie Trybunalskim
W związku z obchodami 107. rocznicy odzyskania niepodległości, wtorek, 11 listopada, w godz. 9.30–12.30 zamknięte dla ruchu będą ulica Słowackiego (na odcinku od ul. Sienkiewicza do ul. Toruńskiej) oraz plac Kościuszki.
Trasy autobusów MZK podczas obchodów Święta Niepodległości
MZK wprowadziło tymczasowe objazdy — najważniejsze zmiany dla pasażerów:
- Linie 0 i 6: w kierunku Michałowa i osiedla Wierzeje autobusy z Dworzec Kolejowy pojadą ul. Słowackiego, Sienkiewicza do przystanku Sienkiewicza – Urząd Miasta, dalej bez zmian; w kierunku powrotnym z przystanku Sienkiewicza – Urząd Miasta trasa prowadzi przez al. Piłsudskiego do al. Armii Krajowej, następnie do ul. Słowackiego (linia 0) lub Dmowskiego (linia 6).
- Linie 1, 5 i 8: w kierunku Lotniska, ul. Rakowskiej i Świerczowskiej kursy z Dworzec Kolejowy skierowano ul. Słowackiego, Sienkiewicza, al. Kopernika do przystanku al. 3 Maja – al. Kopernika; w drodze powrotnej z tego przystanku autobusy jadą al. Kopernika, al. Piłsudskiego do al. Armii Krajowej, a dalej do ul. Słowackiego (linie 5 i 8) lub Łódzkiej (linia 1).
- Linie 4 i 7: w kierunku ul. Rakowskiej i Wierzej trasa z Dworzec Kolejowy prowadzi ul. Słowackiego, Sienkiewicza, al. Kopernika do przystanku al. Kopernika – plac Niepodległości; w powrocie z Kopernika – plac Niepodległości autobusy jadą al. Kopernika, al. Piłsudskiego do al. Armii Krajowej, dalej do ul. Słowackiego (linia 7) lub Łódzkiej (linia 4).
- Linia 9: w kierunku Nowowiejskiej autobusy z przystanku Wojska Polskiego – Cmentarna kursują ul. Wojska Polskiego do przystanku W. Polskiego – wiadukt i dalej bez zmian; w drodze powrotnej z Dworzec Kolejowy trasa prowadzi ul. Słowackiego, Dąbrowskiego do ul. Wojska Polskiego.
na podstawie: UM Piotrków Trybunalski.
Ostatnie Artykuły

Syreny zabrzmią w Piotrkowie. To część ogólnopolskich ćwiczeń

Ponad 400 metrów trasy na Łódzkiej do remontu. Chodzi o komfort i bezpieczeństwo

Ostatni turnus „Wakacji z wojskiem” to 27 dni szkolenia i wynagrodzenie

Piotrkowski plastyk daje drugą szansę na artystyczną edukację

Ziemia Piotrkowska czeka na fotograficzne kadry z jej codzienności

Piotrkowski oddział ortopedii będzie zamknięty przez cały sierpień

DJ-e wracają na parkiet w Rynku Trybunalskim. Wstęp jest wolny

Nowe lodowisko przy Żwirki coraz bliżej otwarcia

Mieszkańcy Piotrkowa mogą przygotować się na kryzys bez opłat

Przejazd przy ul. Roosevelta zamknięty. Trwa przebudowa

Bezpłatny kurs rolniczy w Czarnocinie. Nauka także dla osób pracujących

Tysiące krzewów, nowe drzewa i kwiaty na całe lato w Piotrkowie

Karczmy, klasztorne zakłady i browary. Piotrków pokaże mniej znaną historię

Najmłodsi ruszyli za małą chmurką. W amfiteatrze czekają kolejne spektakle
Przydatne dane teleadresowe
- Parafia św. Alberta Chmielowskiego w Piotrkowie Trybunalskim - msze, kancelaria, sakramenty
- Parafia św. Jakuba Apostoła w Piotrkowie Trybunalskim - msze, kancelaria, sakramenty
- Główna Biblioteka Lekarska Oddział w Piotrkowie Trybunalskim - kontakt, godziny, usługi
- Komenda Miejska PSP w Piotrkowie Trybunalskim - kontakt, wydziały, dostępność
- Miejski Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Piotrkowie Trybunalskim - kontakt, zakres działania, dokumenty
- ZUS Inspektorat w Piotrkowie Trybunalskim - kontakt, godziny, sprawy emerytalne i zasiłkowe
