Zmiany w ruchu na Krakowskim Przedmieściu z powodu remontu Żeromskiego
W wyniku remontu ulicy Żeromskiego, mieszkańcy muszą przygotować się na zmiany w organizacji ruchu na ulicy Krakowskie Przedmieście. Władze miejskie podjęły działania, aby zminimalizować korki i utrudnienia dla kierowców.

Zakaz zatrzymywania się po zachodniej stronie jezdni

W odpowiedzi na tworzące się korki na odcinku ulicy Krakowskie Przedmieście, od Alei Kopernika do ulicy Jagiellońskiej, władze postanowiły wprowadzić tymczasową organizację ruchu. Aby usprawnić przepływ pojazdów, zainstalowano znaki zakazu zatrzymywania się (B36) po zachodniej stronie jezdni. Jest to rozwiązanie mające na celu upłynnienie ruchu w tym rejonie, które będzie obowiązywać aż do zakończenia prac na ulicy Żeromskiego.

Przebudowa ulicy Żeromskiego i jej wpływ na ruch drogowy

Remont ulicy Żeromskiego znacząco wpłynął na organizację ruchu w okolicy. Wprowadzone zmiany mają na celu zminimalizowanie utrudnień i przyspieszenie przepływu ruchu drogowego na ulicy Krakowskie Przedmieście. W trakcie przebudowy, znaki zakazu zatrzymywania się będą obowiązywać, a po zakończeniu prac zostaną usunięte, przywracając normalny stan ruchu drogowego.

Apel do kierowców o przestrzeganie nowych zasad

Władze miasta apelują do kierowców o przestrzeganie nowej organizacji ruchu. Zmiany te zostały wprowadzone, aby zminimalizować niedogodności związane z remontem i usprawnić codzienne poruszanie się po mieście. Prosimy o wyrozumiałość i dostosowanie się do nowych zasad, co pozwoli na sprawniejsze przeprowadzenie remontu i szybszy powrót do normalności.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za współpracę w tym trudnym okresie. Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany przyczynią się do poprawy sytuacji na drogach i umożliwią sprawniejsze poruszanie się po mieście.


Wg inf z: UM Piotrków Trybunalski