Strefa kibica w Amfiteatrze: Mecz Polska-Austria już w piątek
Już w najbliższy piątek miłośnicy piłki nożnej będą mieli okazję wspólnie kibicować polskiej reprezentacji w Amfiteatrze Miejskim. O godzinie 18.00 rozpocznie się emocjonujący mecz Polska-Austria w ramach Mistrzostw Europy 2024.
  1. Mecz Polska-Austria w Amfiteatrze Miejskim.
  2. Początek wydarzenia o godzinie 18.00.
  3. Zaproszenie od prezydenta Juliusza Wiernickiego.
  4. Poprzednie wydarzenia kibicowskie w mieście.

Za nami udane Dni Miasta oraz pełen emocji pierwszy mecz polskiej reprezentacji na Euro 2024, który mieszkańcy mieli okazję oglądać na placu Kościuszki w specjalnie przygotowanej strefie kibica. Teraz przyszedł czas na kolejną dawkę sportowych emocji.

Prezydent Juliusz Wiernicki zaprasza wszystkich kibiców do wspólnego przeżywania piłkarskich emocji w Amfiteatrze Miejskim. "Zapraszamy do wspólnego przeżywania piłkarskich emocji!" – zachęca prezydent.

Spotkanie Polska-Austria to doskonała okazja, by razem z innymi mieszkańcami dopingować naszą drużynę i cieszyć się atmosferą sportowego święta. Atmosfera na takich wydarzeniach jest niepowtarzalna, a wspólne kibicowanie wzmacnia więzi społeczne i poczucie wspólnoty.

Nie przegapcie tej okazji! Piątkowy wieczór w Amfiteatrze Miejskim to idealny czas, aby wspólnie z rodziną i przyjaciółmi kibicować biało-czerwonym. Początek meczu o godzinie 18.00.


Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego