XII Piotrkowska Panorama Taneczna już w sobotę!
Już w najbliższą sobotę, 8 czerwca, w hali sportowej ZSP nr 4 odbędzie się XII Piotrkowska Panorama Taneczna o "Złotego Piotrka". To niezwykle popularne wydarzenie przyciąga do naszego miasta setki tancerzy z całej Polski, oferując niezapomniane widowisko zarówno dla uczestników, jak i widzów.
  1. Termin: 8 czerwca, sobota
  2. Miejsce: hala sportowa ZSP nr 4, ul. Sienkiewicza 10/12
  3. Godzina rozpoczęcia: 11:00
  4. Wstęp: bezpłatny

W sobotę, 8 czerwca, hala sportowa ZSP nr 4 przy ulicy Sienkiewicza 10/12 stanie się areną zmagań tanecznych podczas XII Piotrkowskiej Panoramy Tanecznej o "Złotego Piotrka". Wydarzenie to, organizowane corocznie, gromadzi setki uczestników z różnych zakątków Polski, oferując im możliwość zaprezentowania swoich umiejętności tanecznych.

Głównym celem zawodów jest konfrontacja dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych reprezentujących ośrodki kultury, szkoły, stowarzyszenia i kluby z całego kraju. Ponadto, impreza ma na celu popularyzację tańca sportowego jako formy wychowania i aktywnego wypoczynku. Organizatorzy podkreślają, że wydarzenie to promuje również uzdolnione artystycznie osoby oraz kształtuje umiejętności współzawodnictwa.

„Celem zawodów jest z jednej strony konfrontacja dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych z ośrodków kultury, szkół, stowarzyszeń i klubów z całej Polski, a z drugiej chodzi o popularyzację tańca sportowego, jako formy wychowania i aktywnego wypoczynku. Impreza promuje także osoby uzdolnione artystycznie oraz kształtuje umiejętności współzawodnictwa” – informują organizatorzy przedsięwzięcia.

Warto dodać, że wydarzenie to objęte jest patronatem Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, Juliusza Wiernickiego. Start imprezy zaplanowano na godzinę 11:00, a wstęp jest bezpłatny, co sprawia, że każdy może przyjść i wesprzeć uczestników swoim dopingiem.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby zobaczyć na żywo utalentowanych tancerzy z całego kraju i spędzić sobotę w rytmach muzyki i tańca. Zapraszamy do kibicowania!


Opierając się na: Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego