Blachy modułowe Florian Centrum – wyróżnienie w Plebiscycie Budowlana Marka Roku 2023

Firma Florian Centrum otrzymała wyróżnienie w Rankingu Budowlana Marka Roku. Jest to najlepszym, ale przede wszystkim obiektywnym dowodem zaufania, jakim blachy modułowe tego producenta cieszą się wśród wykonawców. Przyznane wyróżnienie jest uznawane za jedno z najbardziej prestiżowych i miarodajnych w branży budowlanej. Świadczy o rosnącym znaczeniu marki w tym sektorze oraz o doskonałej jakości proponowanych produktów.

Wyróżnienie dla najlepszych marek

Tegoroczne wręczenie wyróżnień Budowlanej Marki Roku to już 19 edycja tego programu. Jednym z laureatów została firma Florian Centrum – producent wysokiej klasy blachodachówki i innych blaszanych materiałów pokryciowych. Obiektywny ranking jest tworzony przez centrum badawczo-rozwojowe ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.

– Ranking Budowlana Marka Roku pokazuje wyniki badania rynku. Ma więc charakter całkowicie obiektywny. Wiarygodność rankingu Budowlana Marka Roku powoduje, że klienci kierują się nim przy podejmowaniu decyzji zakupowych. Aktualnie 82,3% osób planujących budowę lub remont domu jednorodzinnego preferuje produkt oznaczony logo Budowlanej Marki Roku – mówi Joanna Florczak-Czujwid, Dyrektor Rankingu Budowlana Marka Roku.

Co istotne, wyróżnienia są przyznawane na podstawie wskazań wykonawców – osób, które w codziennej pracy wykorzystują produkty firm uwzględnionych w rankingu. Nikt nie sugeruje respondentom, kogo warto uhonorować. Nie ma także ograniczonego grona producentów, którzy mogą znaleźć się w zestawieniu. Ranking powstaje wyłącznie na podstawie oddolnych wskazań użytkowników.  

To sprawia, że klienci podczas decyzji zakupowych rzeczywiście kierują się tym, że dana marka otrzymała certyfikat. Nie jest to chwyt marketingowy, a efekt całkowicie niezależnej opinii wykonawców i specjalistów z branży. 

W 2023 roku firma Florian Centrum została uhonorowana w zestawieniu z wieloma innymi renomowanymi przedsiębiorcami. Stanowi to najlepsze potwierdzenie, że jej produkty rzeczywiście zasługują na uwagę. Wyróżnienie jest tym cenniejsze, że konkurencja w tej branży jest naprawdę silna.

florian centrum budowlana marka roku

Ranking Budowlanej Marki Roku – dlaczego jest tak ważny?

Ranking Budowlana Marka Roku, w którym została uwzględniona firma Florian Centrum, jest uznawany za jedno z najbardziej wiarygodnych zestawień. Świadczą o tym trzy ważne cechy.

  1. Niezależna klasyfikacja

Ranking jest najbardziej miarodajną klasyfikacją w Polsce, która obejmuje wiele firm. Pozwala wyłonić marki, które w danym obszarze rynku cieszą się największą renomą i popularnością.

  1. Rzetelne wyniki

Respondenci wskazują marki w sposób spontaniczny – bez żadnych podpowiedzi. To właśnie na podstawie ich odpowiedzi powstają raporty rynkowe dla każdego segmentu.

  1. Popularność w branży

Aktualnie nawet 82,3% osób planujących budowę lub remont domu preferuje produkt oznaczony logo Budowlanej Marki Roku. Firmy, które zyskały takie wyróżnienie, mogą liczyć na większe zainteresowanie klientów ich produktami.

Jakie kryteria są uwzględniane w rankingu?

W roli jurorów występują sami klienci, czyli wykonawcy, inwestorzy czy osoby remontujące domy we własnym zakresie. Wyniki rankingu bazują na ich odpowiedziach na pytania o to:

  • które marki produktów wybierają podczas realizowania prac remontowych, budowlanych czy konstrukcyjnych,
  • które marki uznają za oferujące najwyższą jakość,
  • która marka zapewnia najlepszy stosunek jakości do ceny.

Florian Centrum – wśród wyróżnionych marek

Co wyróżnienie oznacza dla firmy Florian Centrum? Oferowane przez nią blachy modułowe będą mogły nosić oznaczenie w formie logo Budowlanej Marki Roku. Nowatorskie podejście do technologii produkcji, wysoka jakość i solidne materiały zyskały uznanie. To najlepszy dowód na to, że nieprzypadkowo są tak chętnie wybierane przez inwestorów realizujących prac na terenie całego kraju.