facebook_1677313826691_7035164092548260688
Konkurs na najpiękniejszą palmę, zabawy i warsztaty dla dzieci, występy artystyczne oraz stoiska kupieckie - to atrakcje tegorocznego Jarmarku Wielkanocnego, który w Niedzielę Palmową odbędzie się w Rynku Trybunalskim.
Jarmark Wielkanocny odbędzie się w Niedzielę Palmową, czyli 2 kwietnia. Od godz. 10.00 w Rynku Trybunalskim czekać będą rozmaite atrakcje.
W programie zaplanowano m.in. koncert zespołów: „Piotrkowianie”, „Piotrkowskie Dutki” z PSM I i II stopnia w Piotrkowie Trybunalskim. Zagra również zespół „Grabiczanie” oraz Kapela Ludowa „Tkacze” z Moszczenicy. Przewidziano także warsztaty plastyczne dla dzieci, konkursy i zabawy dla publiczności oraz tradycyjny konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną.  
Wszystkie palmy konkursowe przyjmowane będą w dniu Jarmarku w Rynku Trybunalskim do godziny 13.00. W rywalizacji udział może wziąć każdy a palma nie może być większa niż 100 cm.

- Zapraszamy również do współpracy wszystkich rękodzielników, artystów, rzemieślników oraz twórców ludowych do zaprezentowania swoich wyrobów na Jarmarku Wielkanocnym. Szczególnie mile widziani są wystawcy oferujący ręcznie robione ozdoby i dekoracje świąteczne – zapraszają pracownicy MOK.
Zgłoszenia należy nadsyłać drogą telefoniczną pod nr 44 732 52 37, poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź bezpośrednio  do Miejskiego Ośrodka Kultury (al. 3 maja 12).
 
Szczegółowy program znajduje się na plakacie, a regulamin konkursu na najpiękniejszą palmę wielkanocną w załączniku poniżej.

Załączniki artykułu

Palma 2023 (Pobrań: 12)