Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piotrków Trybunalski

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika zaprasza na szkolenie ONLINE dla rodziców „Depresja u nastolatków. Jak ich wspierać w stawaniu się szczęśliwym dorosłym?”.  W czasie spotkania rodzice uzyskają informacje jak wzmacniać poczucie własnej wartości u dzieci. Dowiedzą się, co należy zrobić, aby wspierać ich dobrostan psychiczny i emocjonalny. Otrzymają wskazówki i podpowiedzi jak odczytywać sygnały alarmowe i jak mądrze reagować, gdy już dzieje się coś niepokojącego.

Spotkanie poprowadzi Ewa Szaro - psycholog w specjalności psychologia kliniczna, członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Specjalizuje się w pracy z młodzieżą od 12 roku życia. Realizuje diagnozę z zakresu trudności wychowawczych oraz emocjonalnych młodzieży, zaburzeń wieku dorastania, problemów w funkcjonowaniu rodziny. Leczy zaburzenia nerwicowe, nastroju oraz osobowości.

Szkolenie odbędzie się ONLINE 27 listopada 2020 r. o godz. 17.00. Zainteresowanych prosimy o zapisanie się na szkolenie poprzez linka: https://app.livewebinar.com/168-297-016 (w razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 530 752 569).

Projekt dofinansowany w ramach programu Promocja czytelnictwa dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Plakat "Depresja u nastolatków"

Utworzono dnia 20.11.2020, 08:57