zdjęcie
O kolejne metry sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej wzbogaci się nowo powstające osiedle w rejonie ulicy Piaskowej. Za nami przetarg na rozbudowę instalacji.
Piotrkowski magistrat sukcesywnie uzbraja w media tereny w rejonie ulicy Piaskowej. To efekt nieustającego zainteresowania przez mieszkańców tą okolicą, w której kupują działki oraz wznoszą domy jednorodzinne. 
- W samej ulicy Paskowej wybudowaliśmy już wodociąg i „sanitarkę”. Kontynuujemy te prace - relacjonują magistraccy urzędnicy.

W Urzędzie Miasta rozstrzygnięto przetarg na budowę kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej na osiedlu Piaskowa, do którego stanęło pięć firm, Najkorzystniejszą złożyła firma PROSPOL s.c. Inwestycja będzie kosztowała miejski budżet blisko 737 tys. zł.
Wybudowanie nowych sieci to nie koniec planów inwestycyjnych w tym rejonie miasta. Urząd przygotowuje się także do budowy dróg na osiedlu. Gotowy jest już projekt, a w ostatnim czasie wydana została decyzja o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej.