389B2099-26FB-46DF-83D4-DC6A25370DF2
Młodzi mieszkańcy Piotrkowa rozpoczęli radosną akcję dekorowania choinek, wprowadzając jeszcze bardziej miasto w magię świąt. Dzisiaj (8.12) uczniowie szkoły podstawowej nr 13 im. Trybunału Koronnego z wielkim zaangażowaniem przystroili drzewka przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej.
 
Uczniowie "trzynastki" rozpoczęli tegoroczną akcję dekorowania choinek. Dzisiejsze przystrojenie dwóch drzewek przez pełne zaangażowania dzieci wprowadziło niepowtarzalny świąteczny nastrój na ul. POW. To kolejny krok w przygotowaniach świątecznych przez miasto. W minioną środę (6.12) w samym sercu Piotrkowa odbyło się uroczyste rozświetlenie miejskiej choinki (pisaliśmy o tym TUTAJ).
W najbliższych dniach świąteczne ozdoby z pewnością zagoszczą na kolejnych choinkach. Wkrótce mieszkańcy będą mogli cieszyć się również magią iluminacji świątecznych, które rozświetlą ulice miasta, dodając blasku i uroku nadchodzącym świętom.
 
Jak co roku w donicach ustawionych na terenie miasta miejsce kwiatów zastąpiły choinki. Będą one ozdobą ulic POW i Słowackiego, aż do wiosny, kiedy to ponownie zastąpią je "żywe" kwiaty. Drzewka natomiast zasadzone zostaną na terenie miasta.