DSC_7619
Dziś 8 marca, czyli Międzynarodowy Dzień Kobiet. To wyjątkowy dzień roku, w którym "płeć piękna" obsypywana jest kwiatami i podarunkami. Z tej okazji słodką niespodziankę dla Pań przygotował również prezydent Krzysztof Chojniak.
Za mądrość i troskliwość, za piękny uśmiech, za codzienną pracę, za oddanie i rodzinne ciepło – to tylko niektóre z podziękowań, jakie dziś na ręce Pań składają panowie. To za sprawą przypadającego 8 marca Międzynarodowego Dnia Kobiet. Z okazji tego wyjątkowego święta prezydent Krzysztof Chojniak przygotował nie lada niespodziankę dla urzędniczek piotrkowskiego magistratu. 
Panie rozpoczynające dziś pracę były przywitane przez włodarza miasta słodkim upominkiem. Niespodzianek nie brakowało również dla pań zrzeszonych w różnego rodzaju stowarzyszeniach i organizacjach oraz tych spotkanych na piotrkowskich ulicach.

W ten szczególny dzień życzenia dla płci pięknej, oprócz tych złożonych osobiście, prezydent skierował również za pośrednictwem swojego profilu na FB. - Wielu powodów do radości nie tylko w Dniu Kobiet, spełnienia marzeń, a przede wszystkim wdzięczności za wszystko co robicie dla nas – mężczyzn. Dziękuję. Wszystkiego najlepszego - życzył prezydent.