DSC_3767
21 listopada w całym kraju obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji w poniedziałek  prezydent Krzysztof Chojniak spotkał się z pracownikami placówek pomocy społecznej, aby podziękować za pracę na rzecz mieszkańców naszego miasta.
Pracownicy socjalni spotkali się w godzinach przedpołudniowych, w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Żwirki 5/7. Na początku uroczystości, prezydent Krzysztof Chojniak podziękował za trud, zaangażowanie i pracę na rzecz najbardziej potrzebujących mieszkańców naszego miasta. 
- Z okazji Państwa święta składam serdeczne życzenia wszystkim, którzy wypełniają tę trudną służbę. Dziękuję za troskę o najbardziej potrzebujących. Życzę wytrwałości w pracy i wykonywaniu obowiązków oraz samych sukcesów w życiu osobistym- życzył prezydent.

Prezydent dziękował wraz z radnym Piotrem Masiarkiem, przewodniczącym komisji ds. rodziny, zdrowia, spraw społecznych i osób niepełnosprawnych Rady Miasta.
Z okazji święta pracowników socjalnych prezydent nagrodził również wyróżniających się pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, Dziennego Domu Pomocy Społecznej, Domu Pomocy Społecznej, Domu Dziecka, Pogotowia Opiekuńczego, Socjoterapeutycznej Świetlicy Środowiskowej „Bartek” oraz Miejskiego Żłobka Dziennego. Łącznie nagrody trafiły do 75 pracowników socjalnych.