Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piotrków Trybunalski

Myślisz o stabilnej, ciekawej i rozwojowej pracy? Policjant – to zawód dający wiele satysfakcji, wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna. Jeśli należysz do młodych, ambitnych i żądnych przygód ludzi, którzy swą przyszłość chcą związać z mundurem, nie zwlekaj! Rekrutuj, droga jest prosta. Już dziś skontaktuj się z nami!

Nabór do służby w Policji trwa cały czas. Pracownicy Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim przyjmują dokumenty od kandydatów do służby w Policji od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30. Wymagane dokumenty można też wysłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dzwoniąc na numer telefonu: 47 846-13-37 można uzyskać informacje dotyczące procedury kwalifikacyjnej. Pakiet rekrutacyjny można też złożyć w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi przy ul. Lutomierskiej 108/112.

 

Wymagane dokumenty rekrutacyjne:

 

-podanie do Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi o przyjęcie dp służby w Policji

-kwestionariusz osobowy( część A i B)

-kserokopie dokumentów potwierdzających ostatnie wykształcenie oraz ewentualne dodatkowe -uprawnienia i kwalifikacje (oryginały do wglądu)

-kserokopie poprzednich świadectw pracy lub służby ( oryginały do wglądu)

-książeczka wojskowa z wpisem o odbyciu służby lub przeniesieniu do rezerwy ( do wglądu).

 

Kandydat, kóry złoży dokumenty czeka na kontakt i informację na temat możliwości przystąpienia do dalszego etapu rekrutacji. Kolejny krok to test wiedzy i sprawności fizycznej. Na tych, którzy chcą przećwiczyć test sprawności fizycznej czekają policyjni instruktorzy. Umów się na aktywny pokaz dzwoniąc na numer telefonu: 47 841-13-65 lub 47 841-22-18. Kolejnym etapem rekrutacji jest test psychologiczny Multiselekt a po nim rozmowa kwalifikacyjna. Za pośrednictwem Wydziału Doboru KWP w Łodzi kandydat, który dotarł do tego etapu zostanie umówiony na badania w celu ustalenia jego stanu zdrowia. Następnie czeka go postępowanie sprawdzające. Na tym etapie należy pobrać i rzetelnie wypełnić ankietę bezpieczeństwa osobowego. Formularz jest dostepny na stronie www.lodzka.policja.gov.pl.Kandydat , który znajdzie sie na liście rankingowej pozytywnie zakończył procedurę kwalifikacyjną. Otrzyma informacje, jaką jednostkę policji zasili jako nowy funkcjonariusz. Przed nim kilkumiesięczny kurs podstawowy. Po jego zakończeniu jeszcze tylko uroczyste ślubowanie i już zacznie nową ścieżkę zawodową. Powodzenia!

 

Uwaga! Przed nami Doborowy Czwartek w Komendzie Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim ulica Szkolna 30/38 - 2 grudnia 2021 roku zapraszamy wszystkich zainteresowanych służbą w niebieskiej formacji.

  • ulotki doborowe