1
Za nami wyjątkowy wieczór z kabaretem Hrabi, jaki odbył się w piątkowy wieczór w ramach Trybunałów Uśmiechu 2021. Przed nami jeszcze dwa dni festiwalu.
Trybunały Uśmiechu 2021 rozpoczęły się w miniony czwartek premierą fimu dokumentalnego poświęconego ś.p. Elżbiecie Łągwie-Szelągowskiej inicjatorce piotrkowskiego festiwalu.
Z kolei w piątkowy wieczór publiczność zebrana w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury pękała ze śmiechu za sprawą kabaretu Hrabi i Czesława Jakibca. Artyście zaprezentowali nowy program pt. "Ariaci". Po bardzo żywiołowym spektaklu piotrkowianie wzięli udział w spotkaniu autorskim z Agatą Passent - dziennikarką, felietonistką, córką Agnieszki Osieckiej i Daniela Passenta.
Tak zakończył się drugi dzień festiwalu. A przed nami kolejne dwa dni z Trybunałami Uśmiechu. 

Sobota należeć będzie do Teatru Capitol. Daria Widawska, Łukasz Nowicki (i nie tylko oni) będą bawić publiczność spektaklem „A MI TO RYBKA?”. W niedzielę natomiast (17.10) przeniesiemy się w świat piosenek epoki lat 20. i 30. XX wieku. Swing, fokstrot, tango stanowić będą muzyczne tło historii opowiadanych przez Kacpra Kuszewskiego, a to wszystko w towarzystwie prowadzących tegoroczne Trybunały Uśmiechu, czyli kabaretu CHYBA.

- Pozostały ostatnie wolne miejsca na Teatr Capitol także zachęcamy do zainteresowania się naszą ofertą. Bilety można kupić z 20-procentowym rabatem - mówi Bartosz Gumulec, ze Stowarzyszenia Busola, które organizuje Trybunały Uśmiechu.

Szczegółowy program oraz informacja na temat nabycia biletów znajdują się na plakacie oraz na stronie http://www.trybunaly.pl/program.html  
Honorowy Patronat nad Trybunałami Uśmiechu 2021 objął Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak.