zdjęcie
Trzy piotrkowskie pary w minioną sobotę (6.04) świętowały jubileusze małżeńskie. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego.
 
Pięćdziesiątą rocznicę ślubu świętowali państwo: Anna i Wojciech Hołyńscy, Helena i Jerzy Rymarz oraz Anna i Zbigniew Skwarczyńscy.
Z okazji rocznicy z Jubilatami spotkał się wiceprezydent Andrzej Kacperek, który wręczył małżonkom Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznawane przez Prezydenta RP oraz życzył jeszcze wielu wspólnych lat spędzonych w zdrowiu i szczęściu.

- Konstanty Ildefons Gałczyński powiedział kiedyś „nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie”. Państwa życie jest wspaniałym przykładem, jak z miłością można wspólnie przejść przez wiele lat.
Dziękuję Państwu za wspaniały wkład w budowę i rozwój Rzeczpospolitej oraz naszej małej Ojczyzny – Piotrkowa Trybunalskiego – podkreślił wiceprezydent.
Uroczystość zakończono tradycyjną lampką szampana.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.