DSC_8487
Zespół Mamrot Wilkowyje sięgnął po raz piąty po mistrzostwo w Siatkarskiej Lidze Szóstek. Finał ligi rozegrano w sobotę (18.03) w hali OSIRu przy ul. Belzackiej 108/110.
Przez blisko 7 miesięcy 12 zespołów rywalizowało w Siatkarskiej Lidze Szóstek organizowanej przez OSIR w Piotrkowie Trybunalskim. W sezonie 2022/2023 udział w zmaganiach brały takie drużyny jak: Łorjors, LUMKS Wolbórz, Volleyboys Bełchatów, Volley Props Łęczno, Libero Czarnocin, GKS Kamieńsk, Kombajn Wollejbal Tim, Fuks Sulejów, Posesja Bełchatów, Piotrkowska Akademia Sportu, Mamrot Wilkowyje i Wola Krzysztoporska.

Dzisiaj (18.03) od godziny 14:30 w budynku OSIRu w przy ulicy Belzackiej 108/110 zostały rozegrane dwa najważniejsze spotkania ligowe - mecz o 3. miejsce oraz wielki finał ligi: Mamort Wilkowyje zmierzyło się amatorskim klubem siatkarskim z Woli Krzysztoporskiej.
- Mistrzostwo w tegorocznym sezonie zdobyli zawodnicy z Mamrot Wilkowyje z przewagą, aż 2 setów. Mecz z początku był bardzo zacięty, ale ostatecznie Mamrot zdobył mistrza po raz piąty - relacjonuje finał spotkania dyrektor OSiR, Leszek Heinzel.

Wicemistrzostwo ligi zdobyła Wola Krzysztoporska. Na trzecim stopniu podium ostatecznie uplasowali się siatkarze z Posesji Bełchatów.
Czwarte miejsce zajęła Piotrkowska Akademia Sportu. Pamiątkowe puchary najlepszym drużynom oraz nagrody indywidualne wręczył Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak, oraz dyrektor OSiR Leszek Heinzel.

Podczas zmagań na trybunach nie brakowało głośnych emocji oraz bębnów, które sprawiły, że doping było słychać nie tylko w hali. Do tego każda z drużyn przygotowała niespodzianki dla swoich kibiców. Całe wydarzenie uświetnił występ - Cheerleaders SimaRe Piotrków Trybunalski.