DSC_1287
Już tradycyjnie w przededniu zakończenia roku szkolnego prezydent Krzysztof Chojniak spotkał się z uczniami i absolwentami piotrkowskich szkół, którzy w ostatnich dziesięciu miesiącach osiągali najlepsze wyniki w nauce.
- Przyjmijcie najlepsze gratulacje za Wasz trud i wysiłek, jaki wkładacie w edukację. Inwestując w Siebie, inwestujecie jednocześnie w nasze społeczeństwo. Jestem przekonany, że dzięki takim ludziom jak Wy zarówno nasze miasta, jak i nasz kraj będzie mógł właściwie się rozwijać - mówił podczas spotkania prezydent Krzysztof Chojniak, po czym złożył przybyłym życzenia.
- Życzę, aby Wasze osiągnięcia były inspiracją na przyszłość. Aby na kolejnych etapach edukacji nie brakowało Wam sukcesów, a każde napotkane przeszkody inspirowały do dalszej systematycznej pracy.

Każdy z wyróżnionych dziś uczniów odebrał z rąk prezydenta oraz radnego Rafała Czajki, przewodniczącego komisji Oświaty i Nauki, list gratulacyjny oraz nagrodę książkową.
Łącznie prezydent wyróżnił 72 osoby: 38 absolwentów oraz 34 uczniów. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości.

*******************************
Galeria zdjęć:
Zdjęcia od nr 1 do nr 61: wręczenie nagród dla najlepszych uczniów i absolwentów minionego roku szkolnego.