Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piotrków Trybunalski

Jak zwiększyć pakiet internetu TOYA nie wychodząc z domu?

W czasie izolacji szybki internet domowy jest narzędziem niezbędnym do nauki i pracy. TOYA umożliwia swoim klientom szybką zmianę pakietu internetu – a co za tym idzie, zwiększenie jego prędkości. Możesz tego dokonać bez konieczności wychodzenia z domu. Poznaj szczegóły i ciesz się jeszcze szybszym internetem domowym!

Zmień pakiet – zwiększ prędkość

Przedłużająca się izolacja, która ma na celu zahamowanie rozprzestrzeniania się koronawirusa, całkowicie zmieniła nasz tryb życia. Nauczanie szkolne odbywa się zdalnie, część osób swoje zawodowe obowiązki wykonuje z domu. Kontakty z rodziną i przyjaciółmi możliwe są często tylko za pośrednictwem sieci – podobnie jak udział w koncertach czy innych wydarzeniach rozrywkowych. Brak możliwości wychodzenia z domu spowodował rosnącą popularność serwisów streamingowych, takich jak Netflix czy HBO GO – filmy i seriale to miła odskocznia od codziennych trosk. W takiej sytuacji prędkość łącza internetowego ma naprawdę duże znaczenie.

Słaba jakość obrazu i dźwięku podczas wideokonferencji? Wolno buforujące się filmy? Problemy z pobieraniem dużych plików? Rozwiązaniem może być zmiana pakietu i zwiększenie prędkości łącza – klienci TOYA mogą zrobić to za pomocą kilku kliknięć, bez konieczności wizyty w stacjonarnym punkcie obsługi klienta. Jak to zrobić?

To naprawdę proste. Aby zmienić pakiet internetu, zaloguj się na swoje konto w eBOA na stronie TOYA. W zakładce „Oferta dla Ciebie” znajdziesz dostępne pakiety – wybierz prędkość, która Ci odpowiada i zamów pakiet. Następnie zrestartuj modem, odczekaj dwie minuty… i już! Możesz już korzystać z szybszego internetu domowego. Więcej informacji znajdziesz na stronie TOYA: https://toya.net.pl/strona/zamow-pakiet-net-tv.

Pakiety telewizyjne – koniec z nudą

Potrzebujesz jeszcze więcej rozrywki, informacji lub sportowych emocji? Z poziomu konta w eBOA możesz także przejść z Pakietu Wygodnego na Pakiet Bogaty. W jego skład wchodzi aż 189 kanałów (w tym 126 w jakości HD). Za pośrednictwem eBOA możesz również zamówić dodatkowe pakiety telewizyjne. W zakładce „Oferta dla Ciebie” znajdziesz Pakiety Tematyczne oraz Premium. Wystarczy, że wybierzesz i zamówisz interesujący Cię Pakiet, a za 2 minuty uzyskasz dostęp do nowych kanałów.

Wybór jest naprawdę szeroki! Wśród Pakietów Tematycznych znajdziesz m.in.:

  • Pakiet Sport Plus (5 kanałów sportowych – w tym: nSport+ HD, Polsat Sport Extra HD, Eurosport 2 HD)
  • Pakiet FilmBox (serwis FilmBox On Demand i 5 kanałów filmowych – w tym: FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD)
  • Pakiet Pociecha (9 kanałów dla dzieci – w tym: Boomerang HD, Nickelodeon, Da Vinci HD, Top Kids HD)
  • Pakiet Koneser (7 kanałów muzycznych – w tym: Stingray Retro HD, Stingray Loud HD, Stingray Juice HD)

Wśród Pakietów Premium dostępne są m.in.:

  • HBO GO Maxpak (5 kanałów filmowych i dostęp do serwisów HBO GO i HBO On Demand)
  • Pakiet CANAL+ PRESTIGE (8 kanałów filmowych i sportowych – w tym: CANAL+ HD, CANAL+ SSPORT HD, CANAL+ FILM HD)
  • Pakiet ELEVEN (5 kanałów sportowych – w tym: Eleven Sports 1 HD, Eleven Sports 2 HD)

Jeżeli korzystasz z platformy 3G, wybrany Pakiet możesz zamówić także za pomocą pilota – wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię kanał i naciśniesz czerwony guzik. Możesz także wypełnić formularz znajdujący się na stronie – konsultant TOYA skontaktuje się z Tobą.

W trakcie kwarantanny zapewnij sobie komfortowe warunki pracy i dostęp do nieograniczonej rozrywki ‒ zwiększ pakiet internetowy i telewizyjny TOYA, nie wychodząc z domu!