Nadmorska przygoda dla dwojga

Powolnym krokiem zbliża się kres wakacji i niestety kończy się urlopowe szaleństwo. Jednak koniec sezonu jeszcze przed nami i to idealna okazja, by wyruszyć choćby na weekend nad morzem. Szczególnie, gdy chcemy spędzić romantyczny weekend nad morzem we dwoje. Trochę luksusu może się w tym celu przydać, a w atrakcyjnej cenie znajdziemy go w Pałacu Ciekocinko.

Wakacje w siodle

Hotel Ciekocinko to złożony kompleks, w skład którego wchodzi pałac oraz stadnina konna. Kompleks posiada własną strefę wellness, restauracje, położony jest w pobliżu malowniczych plaż, a olbrzymi teren zapewnia ustronie pełne spokoju i pozwalające na relaks - podsumowując w jednym miejscu jest wszystko, czego potrzeba dla skomponowania wspaniałego weekendu. Skupiając się na stadninie, możemy tutaj spędzić czas w towarzystwie zwierząt. Piękne wierzchowce są przyjazne i przyzwyczajone do ludzi, a także chętnie zrobią sobie z nami zdjęcie. Możemy je pogłaskać bez obaw. W dodatku nie tylko mamy okazję przyglądać się, jak się jeździ, ale sami nauczyć się tej sztuczki. Romantyczny weekend we dwoje nad morzem z pewnością nie kojarzył się nam z końmi, a od teraz może. W agroturystyce Ciekocinko możemy pomknąć na wiernym rumaku na wycieczkę po plaży. To obraz, jak z bajki i w pełni możliwy do zrealizowania.

Odnowa biologiczna dla dwojga

Dla nieco bardziej leniwych, poszukujących pełnego relaksu i błogiego odpoczynku stworzona została właśnie strefa wellness. Tutaj zakochani mogą oddać się wspólnie zabiegom upiększającym, regeneracyjnym oraz relaksacyjnym. Weekend spa z pewnością pozwoli nam zapomnieć o troskach codzienności i zagwarantuje udany pobyt nad morzem. Oferta strefy spa jest bogata, a jeszcze korzystniej wyjdzie dla nas, gdy zdecydujemy się na wykupienie pakietu wellness. Taki pakiet to gratka dla lubujących się w zabiegach pielęgnacyjnych. W pakiecie, bowiem w cenie otrzymujemy oczywistości - darmowy parking, WiFi, późniejsze wymeldowanie ostatniego dnia - oraz dwa noclegi w pokoju w wybranym standardzie, wspaniałe śniadania, lunche w lokalnym bistro, herbacianą ceremonię i najważniejsze - pakiet zabiegów spa. Profesjonaliści z Institut Esthederm zadbają o kondycję naszego ciała, zdrowia i samopoczucie podczas zabiegów dla twarzy i całego ciała. W pakiecie w cenie mamy zagwarantowane: pielęgnacyjny zabieg odmładzający wraz z oczyszczaniem skóry twarzy, regeneracyjny zabieg dla ciała Body Resource, oczyszczająco-odżywczy zabieg dla ciała Body Sculpt, profesjonalny zabieg nawilżający dla twarzy Intensive Hyaluronic lub Intensive Spiruline. Dodatkowo, otrzymamy 10 procent zniżki na pozostałe zabiegi z cennika.

Pakiet Romantyczny

Równie kuszącą opcją jest romantyczny pakiet w hotelu Ciekocinko. Ten z kolei zawiera dwa noclegi w wybranej kategorii pokoju, śniadania oraz pięciodaniową kolację degustacyjną w restauracji nad morzem 1906 Gourmet Restaurant. Posiłek przygotowany przez Szefa Kuchni Pawła Dołżonka z pewnością uświetni dodatkowo nastrojowy wieczór. Klienci z pakietem romantycznym otrzymują na powitanie butelkę G.H. Mumm Champagne. Przed kolacją można skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych, będących w cenie pakietu - zmysłowy masaż świecą czy aroma mind&body balance. Goście mogą bez dodatkowych opłat skorzystać z konsultacji kosmetologicznych profesjonalistów z Institut Esthederm. Po zakupie pakietu przysługuje nabywcom zniżka 10% na zabiegi marki Institut Esthederm, nieobjęte kuponem. Oczywiście do użytku jest również parking, połączenie wifi, a dodatkowo posiadacze pakietu zyskują późniejsze wymeldowanie - do godziny 14. Z takimi atrakcjami romantyczny weekend będzie gwarantowany. W końcu relaks dla ciała, umysłu i duszy zawsze jest na swój sposób magiczny. W dodatku wszystko to w otoczeniu natury i przepięknej nadmorskiej panoramy.