zdjęcie
Kwiaty, krzewy czy sadzonki będzie można kupić podczas 14. Piotrkowskich Targów Ogrodniczych „Pamiętajmy o Ogrodach”, które odbędą się w najbliższą niedzielę (14.04.) na zamku w Bykach.
Na wszystkich przybyłych na targi ogrodnicze będą czekali wystawcy z bogatą ofertą m.in. roślin rabatowych, balkonowych i doniczkowych, drzew i krzewów (ozdobnych i owocowych) oraz nasion i sadzonek. Podczas targów zostaną zaprezentowane sprzęt, narzędzia i maszyny ogrodnicze, a także wyposażenie i aranżacje ogrodowe.

Na miejscu będą czekali specjaliści doradzający w zakresie m.in. pozyskiwania środków finansowych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014 - 2020. Wydarzeniu będą towarzyszyły występy zespołów, konkursy oraz prezentacje rękodzieła ludowego.

Targi odbędą się na zamku w Bykach (ul. Kasztelańska 9), w godzinach 8.00 – 16.00.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.