UM Piotrków Trybunalski: Zagramy dla Polaków z Białorusi
Już w najbliższą niedzielę w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert charytatywny z cyklu Wschód Zachód” na rzecz Polaków z Białorusi.
Już w najbliższą niedzielę (27.01) w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert charytatywny z cyklu Wschód Zachód”. Cały dochód z akcji przeznaczony będzie na pomoc naszym rodakom z Białorusi.
Na scenie zaprezentują się uczestnicy zajęć emisji głosu MOK pod kierunkiem Justyny Jędrusik, a także zespoły z Klubu Kultury Jaskółczyn” Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, które wystąpią w programie Wytańczone historie. Odbędzie się także charytatywna aukcja przedmiotów.
Wstęp na koncert na zasadzie: płać, ile chcesz. Początek koncertu o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy do wsparcia naszych rodaków z Białorusi.
Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego,
piotrkow.pl/nasze-miasto-t70/aktualnosci-a75/zagramy-dla-polakow-z-bialorusi-r14027
Autor: krystian