• Potrącili i uciekli. Zatrzymani przez policjantów

  W miniony weekend, na terenie podległym piotrkowskiej jednostce doszło do dwóch potrąceń pieszych. W obu przypadkach sprawca pozostawił rannych poszkodowanych i uciekł z miejsca zdarzenia. Sprawą zajęli się piotrkowscy policjanci, którzy dzięki swoim staraniom i żmudnej, wnikliwej pracy ustalili i zatrzymali sprawców. Obaj mężczyźni usłyszeli już prokuratorskie zarzuty spowodowania wypadku drogowego i ucieczki z miejsca przestępstwa.

 • Zatrzymani sprawcy kradzieży akumulatorów

  Wolborscy policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę oraz młodszego o 4 lata jego kompana, podejrzanych o kradzież akumulatorów z terenu firmy skupującej złom w Wolborzu. Wartość strat oszacowano na około 1200 złotych. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 • Aplikacje mobilne stanowią obecnie niezwykle ważne narzędzie, szeroko wykorzystywane w życiu codziennym. Urządzenia przenośne, jak telefony i tablety, są już niemal nieodłącznym wyposażeniem każdego człowieka. Dzięki temu są najlepszym sposobem na skrócenie dystansu pomiędzy firmą, a jej klientami. Aby osiągnąć najlepszy efekt, warto zamówić profesjonalne oprogramowanie u specjalistów.

  Dlaczego warto zainwestować w aplikacje mobilne?

  Smartfony stanowią obecnie podstawowe wyposażenie, bez którego większość ludzi nie rusza się z domu. Już dawno przestały służyć jedynie do telefonicznego kontaktu – obecnie można z ich pomocą korzystać z Internetu, nawigacji, kalendarza, odtwarzacza muzyki i wielu innych funkcji, które ułatwiają i uprzyjemniają codzienne życie. To właśnie dzięki aplikacjom mobilnym, tworzonym np. przez firmę z Poznania: https://3rstudio.com/, urządzenia przenośne stały się tak wysoce funkcjonalne. Oprogramowanie tego typu ma też ogromne znaczenie dla biznesu, może być bowiem najlepszym narzędziem do zwiększenia zasięgu swojej firmy, zdobycia nowych klientów oraz skrócenia dystansu między marką a jej odbiorcą.

  Aplikacje mobilne dają obecnie ogromne możliwości. Dostępne są zarówno w prostych, jak i bardzo złożonych wersjach. Nowatorskie rozwiązania umożliwiają stworzenie programów, które wykorzystują wszystkie dostępne funkcje telefonów i tabletów, np. aparat czy GPS, dzięki czemu usługi mogą być bardziej spersonalizowane i dopasowane do oczekiwań użytkownika. Firmy wykorzystują tego typu rozwiązania, by tworzyć dla swoich klientów przyjazne, łatwe w obsłudze oprogramowanie, pozwalające na zrobienie szybkich zakupów, przelewu czy zamówienie usługi z poziomu swojego smartfona. Jest to duże ułatwienie dla odbiorców, którzy mogą znacznie szybciej skorzystać z oferty firmy, w dodatku z dowolnej lokalizacji, w jakiej aktualnie się znajdują.

  Aplikacje mobilne niosą wiele korzyści dla firm, które zdecydują się na ich wykorzystanie. Są doskonałym sposobem na zwiększenie zasięgu marki, która może dotrzeć do szerszej grupy wiekowej i zdobyć wielu nowych klientów. Dzięki stworzeniu użytecznego oprogramowania, firma może zyskać zaufanie klientów i zbudować bardzo solidny wizerunek. Wyróżni się także znacznie na tle konkurencji, a to dzięki wyjściu naprzeciw potrzebom swoich klientów, którzy chętnie skorzystają z opcji ułatwiających im codzienne życie.

  Aplikacje mobilne AR i VR – efektowne oprogramowanie dla reklamy

  W celach reklamowych niezwykle skuteczne są szczególnie mobilne aplikacje AR i VR, czyli rzeczywistości rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości. W pierwszym przypadku oprogramowanie wykorzystuje aparat telefonu, tabletu lub gogle VR, aby połączyć realny świat z idealnie do niego dopasowaną grafiką 3D. Efekt jest niesamowity i pozwala na wiele ciekawych realizacji, które doskonale sprawdzą się przy promocji marki. Aplikacje VR również spotykają się z bardzo entuzjastycznym odbiorem, ponieważ użytkownicy bardzo chętnie korzystają z nowoczesnych technologii, zapewniających im wyjątkowe wrażenia. Rozwiązanie tego typu jest idealne podczas targów, ponieważ dzięki niemu stoisko firmy przyciągnie tłum zainteresowanych osób.

  Jakie powinny być aplikacje mobilne?

  Napisanie użytecznej aplikacji mobilnej, którą klienci będą pobierać na szeroką skalę, to nie lada wyzwanie. Warto w tym celu skorzystać z oferty specjalisty, np. doświadczonej firmy z Poznania, która zajmuje się zarówno oprogramowaniem dedykowanym na Androida, iOS i inne systemy, jak i grafiką 3D, pozwalającą stworzyć najbardziej kreatywne realizacje.

  Jakie są cechy idealnej aplikacji, która spełni oczekiwania klientów? Najważniejsze z nich to:

  • użyteczność – oprogramowanie powinno ułatwiać życie odbiorców, np. usprawniając i upraszczając im skorzystanie z usług firmy,
  • funkcjonalność – aplikacja powinna być intuicyjna w obsłudze i szybko działać,
  • przejrzystość treści – niewielkie ekrany urządzeń mobilnych wymagają stworzenia oprogramowania, które będzie czytelne dla użytkownika,
  • atrakcyjność wizualna – ładna, elegancka grafika to połowa sukcesu, odpowiada bowiem za pierwsze wrażenie klienta i może zadecydować o tym, czy wybierze on daną aplikację i czy będzie chciał z niej korzystać.

  aplikacje mobilne w Poznaniu nowoczesnym oprogramowaniem dla firm

 • Drodzy Państwo. Wobec tragicznych wydarzeń w Gdańsku i żałoby, w której pogrążona jest Polska, piątkowy koncert poświęcony pamięci Piotra Kudyby zostaje przełożony na 16 lutego. Więcej [...]

 • Przed nami kolejna odsłona cyklu p.n. „Śpiewam Piotrków”. Gwiazdą wieczoru będzie Justyna Tomecka oraz zaproszeni przez nią goście. Przy fortepianie młodym artystom towarzyszyć [...]

 • Przed nami bardzo smaczna impreza ! Kawiarnia Teatralna znów będzie otwarta dla Państwa, a poprowadzi ją Cukiernia "Ale ciacho" ! Zapraszamy na uroczyste otwarcie Kawiarni, które [...]