• Odpowiedzą za kradzieże z włamaniem

    Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o kradzieże z włamaniem do domów na terenie powiatu piotrkowskiego i tomaszowskiego. Ustalili też, że związek z tą sprawą może mieć nieletni. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.

  • Dziewiąta edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Amatorskich Teatrów Młodzieży i Dorosłych „Trybuna Teatru” już za nami ! W miniony weekend zespoły teatralne z całej Polski prezentowały [...]

  • Zapraszamy Państwa na koncert Miejskiej Orkiestry Dętej z okazji Dnia św. Cecylii. Koncert odbędzie się 30 listopada o godz. 18.00 w Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej przy ul. Pijarskiej 4. [...]

  • Kolejne uderzenie w przestępczość narkotykową

    Piotrkowscy policjanci zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich, zabezpieczyli ponad 2 kilogramy suszu roślinnego, 127 grzybków halucynogennych, listki LSD, blisko 14 gramów MDMA a także 3 szafy przystosowane do uprawy marihuany. Trzej mężczyźni podejrzani o narkotykowy proceder zatrzymani przez policjantów usłyszeli już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i zostali tymczasowo aresztowani.

  • Wkrótce nowy Posterunek Policji w Woli Krzysztoporskiej

    14 listopada 2019 roku odbył się apel z okazji wmurowania aktu erekcyjnego pod budowę nowego Posterunku Policji, którego siedziba będzie znajdować się w Woli Krzysztoporskiej.