20230915_082717
Piotrków Trybunalski znalazł się na "trasie śniadaniowej" radia ZET. W piątek (15.09) od wczesnych godzin porannych piotrkowianie byli częstowani różnymi daniami z Food Trucków.
"We wrześniu pomagamy Wam wrócić do powakacyjnej rzeczywistości. Ruszamy w Polskę, by poczęstować Was pysznym i ciepłym śniadaniem na dzień dobry bardzo" - tak radio ZET zachęcało radiosłuchaczy do przybycia w piątkowy poranek na piotrkowską "Krzywdę".

Ci, którzy skorzystali z zaproszenia na pewno nie żałowali. Na wszystkich czekał bardzo smaczny poranek. Można było skosztować śniadania angielskiego, tradycyjnego śniadania z parówkami, była też japońska zupa śniadaniowa oraz dania VEGE. Nie zbarakło również dań na słodko. Oczywiście była też poranna kawka. Każdy znalazł coś dla siebie.
Strefę gastronomiczną odwiedziło kilkaset osób. Po posiłku można było od razu spalić kalorie w porannej gimnastyce z szczypiornistkami MKS Piotrcovia i szzypiornistami MKS Piotrkowianin. Zgromadzonym przygrywała Miejska Orkiestra Dęta, a król Zygmunt I Stary i królowa Bona częstowali słodyczami. Upominki dla przybyłych przygotował również prezydent Krzysztof Chojniak, a były wśród nich napój jałowiec oraz miód z miejskiej pasieki.

Relacje z dzisiejszej akcji będą wyemitowane w piątek (15.09) na antenie radia ZET oraz będą dostępne w social mediach radiostacji. Zapraszamy do słuchania "ZETki" i przeglądania "sociali" radiostacji.