Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piotrków Trybunalski

zdjęcie
Szukasz pomysłu na wakacje? Ciekawią Cię inne kraje i ludzie? Chcesz udoskonalić swój angielski i niemiecki? Skorzystaj z możliwości udziału w międzynarodowym workcampie KARAMEMPEL, który odbędzie się w wakacje.
Workcamp odbędzie się w dniach 29.07-9.08, a wolontariusze będą wsparciem dla innych wolontariuszy przy organizacji wypoczynku dla dzieci.
Zakres obowiązków obejmuje pracę fizyczną i kontakt z dziećmi w wymiarze 8 godzin dziennie. Weekendy i popołudnia są do dyspozycji wolontariusza, które może przeznaczyć na integrację z innymi, zwiedzanie miasta i okolic lub po prostu wypoczynek.

Organizatorzy zapewniają darmowe wyżywienie i zakwaterowanie podczas workcampu oraz refundację kosztów przejazdu do Esslingen.
Wymagania stawiane kandydatom:
- wiek minimum 18 lat,
- znajomość języka angielskiego. Mile widziana jest znajomość podstaw języka niemieckiego.

Zgłoszenia przyjmuje oraz udziela niezbędnych informacji Max Schröder, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon/fax +49 711 / 310 580 – 23.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z pracownikiem Biura Partnerstwa i Funduszy (ul. Farna 8) Marcinem Fijałkowskim (tel. 44 732 18 48).
 
Formularze zgłoszeniowe oraz szczegółowe informacje znajdują się w załącznikach.
 

Załączniki artykułu

Flyer (Pobrań: 2)