Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piotrków Trybunalski

zdjęcie
Za nami przetargi na kolejne nieruchomości pod zabudowę mieszkaniową. 
Wystawione na sprzedaż działki przeznaczone są zarówno pod zabudowę wielo- oraz jednorodzinną.
W ostanim czasię nabywcę znalazła nieruchomość położona przy ul. Litewskiej 6/12 – ul. Jerozolimskiej 33/35. Cena wywoławcza nieruchomości wynosiła 450 tys zł. W wyniku licytacji, ze względu na duże zainteresowanie, działka osiągnęła cenę 609 tys. zł.

- Nieruchomość znajduje się na terenie, dla którego nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz nie została wydana decyzja o warunkach zabudowy i zagospodarowania. Obowiązuje tu „Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego”, które określa, że teren ten może być przeznaczony na zabudowę wielofunkcyjną śródmiejską, czyli mieszkalną lub mieszkalno-usługową - czytamy w ogłoszeniu o wystawieniu nieruchomości na sprzedaż.

Nie rostrzygnięto natomiast przetargów na działki położone przy ul. Metalowców, Michałowskiej 16a, 16b, 16c.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.