zdjęcie
Jeszcze tylko jeden mecz dzieli Kamila Majchrzaka od udziału w Australian Open. W drugiej rundzie kwalifikacji piotrkowian pokonał Amerykanina Noah Rubina.
Teoretycznym faworytem starcia był Noah Rubin, który jest wyżej sklasyfikowany w rankingu ATP. Piotrkowianin jednak nie przestraszył się i zagrał bardzo dobry mecz.
Początek starcia należał jednak do Amerykanina, który w pierwszym secie objął prowadzenie 5:3. Wówczas Kamil wrzucił jednak drugi bieg i do końca meczu grał koncertowo. Do końca całego meczu stracił już tylko jednego gema i zwyciężył 7:5, 6:1.

Piotrkowianin jest już bardzo blisko awansu do turnieju głównego. Przed nim jeszcze tylko jeden kwalifikacyjny mecz. W decydującym starciu przeciwnikiem Kamila będzie Niemiec Mats Moiraing zajmujący 150. miejsce w rankingu ATP.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.