zdjęcie
Bezpłatne badania i konsultacje lekarskie czekały na piotrkowian w minioną niedzielę (30.09) w parku św. Jana Pawła II. „Dzień Zdrowia i Rodziny” wzbogacony był o festyn mieszkaniowy.
W ramach „Dnia Zdrowia i Rodziny” w parku im. Jana Pawła II odbył się piknik rodzinny, w trakcie którego wszyscy odwiedzający mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji lekarskich oraz badań.
Na odwiedzających przez cztery godziny czekały stanowiska, w których można było zbadać m.in. poziom cholesterolu we krwi, poziom hemoglobiny glikowanej, ciśnienie tętnicze krwi, poziom cukru, słuch, wzrok, badanie analizy ciała, jak również wykonać USG tętnic szyjnych, końcowe produkty glikacji.

W pikniku wzięli także udział pracownicy Centrum Wsparcia Rodziny i Dziecka, którzy udzielali informacji, jak można podjąć się opieki nad dziećmi i stworzyć rodzinę zastępczą.
Dodatkowo wydarzeniu towarzyszył festyn mieszkaniowy, podczas którego wszyscy zainteresowani kupnem mieszkania w Piotrkowie mogli zapoznać się z ofertą mieszkaniową Towarzystwa Budownictwa Społecznego oraz prywatnych deweloperów.